Rekonstrukce koupelny a bytového jádra Brno

Nabízíme Vám kompletní realizaci nové koupelny nebo kompletní rekonstrukci koupelny nebo bytového jádra (zahrnující stavební činnosti v oboru obkladač, zedník, instalatér, malíř, topenář, elektrikář, sádrokartonář) na klíč.

Stavební realizace provádí přímo naše společnost Koupelka s.r.o.
Kompletní přestavby bytových jader a rekonstrukce koupelen a WC provádíme v okresech Brno-město a Brno - venkov.

Zaručujeme Vám vysokou kvalitu provedeného díla ve smluvně  dohodnutém termínu.

Od počáteční fáze přípravných prací je Vám až do okamžiku předání díla k dispozici náš stavební technik.

Nechte si od nás zpracovat cenovou kalkulaci ZDARMA!

Ukázky našich stavebních realizací.

Nabízíme

 • Kompletní odbornou realizaci nové koupelny nebo kompletní rekonstrukci koupelny nebo bytového jádra (zahrnující stavební činnosti v oboru obkladač, zedník, instalatér,, topenář, elektrikář, sádrokartonář, malíř) na klíč.
 • Pomoc při projednání stavebního záměru a zajištění nutné projektové dokumentace
 • Zdarma vypracujeme individuální cenovou nabídku na celkovou realizaci poté co si stavbu sami odborně zaměříme
 • Odborné přesné zaměření koupelny našim specialistou
 • Výběr obkladů, dlažeb, zařizovacích předmětů a sanitární keramiky v moderním koupelnovém studiu Brno (specialista SAPHO KOUPELNY), Křídlovická 696/76b
 • Individuální konzultace k designu vaší nové koupelny a wc
 • Zpracování profesionálního  3D grafického návrhu ZDARMA
 • Kvalitní provedení, zkušenosti, spolehlivý tým, který zaručí bezproblémový průběh a pevný termín dokončení stavby

Cena za sanitu, obklady, dlažbu, stavební a montážní materiál a stavební práce je pevně stanovena předem schváleným rozpočtem.

Hlavní výhody plynoucí ze zajištění realizace naší firmou:

 • jsme spolehlivý a renomovaný velkoobchodní a maloobchodní dodavatel sanitární techniky, obkladů a dlažeb, stavební chemie, svítidel, LED techniky atd.
 • v oblasti stavebních realizací se specializujeme na přestavby respektive rekonstrukce koupelen a bytových jader, kuchyně na míru dodáváme subdodávkou od specialistů
 • zázemí koupelnového studia Brno, specialista SAPHO KOUPELNY
 • od zahájení fungování stavebně-realizační sekce (před několika lety) máme desítky spokojených klientů. Vážení zákazníci, pozor na výběr realizační firmy či jednotlivých řemeslníků. I my jako firma jsme se v počátcích sami několikrát tzv. "spálili" díky angažmá několika neseriozních a nespolehlivých zedníků (tyto jsme ovšem po zjištění, že neodvádí námi očekávanou profesionální kvalitu okamžitě vyřadili z týmu). Díky lety získávaným zkušenostem nyní disponujeme sice zúženým, ale o to profesionálnějším a prověřeným realizačním týmem!   
 • v našem realizačním týmu jsou pouze zkušení, prověření a šikovní řemeslníci - profesionálové
 • zaručujeme vysoký standard kvality provedení - promyšlený design koupelny, poskytujeme  záruční a pozáruční servis
 • zajistíme kompletní službu: od návrhu koupelny po realizaci koupelny (tzv. na klíč)
 • optimalizujeme Vaše výdaje s ohledem na Vaše potřeby, přání a možnosti
 • naše klienty překvapujeme nečekaně příznivými cenami za práce i materiál
 • nabídneme vám nejvýhodnější ceny za kvalitní značkové zboží (snížení konečné ceny o rozdíl sazeb DPH tj. o 6% - stavební práce pro bytové účely)

Rekonstrukce bytového jádra Brno

Rekonstrukce bytových (panelákových) jader

Nebude zachován původní půdorys a obvodové zdivo. Rozsah prací odpovídá koupelnám, které se nacházejí v panelových domech. (koupelnu tvoří prefabrikované umakartové jádro).
Plánujete-li přestavbu bytového jádra? Nabízíme Vám profesionální provedení na klíč prostřednictvím dlouhodobě ověřené stavební firmy. A za pro mnohé překvapivě velmi příznivou cenu. Podle rozsahu rekonstrukce se doba rekonstrukce pohybuje mezi 10 a 15 dny. Cena je přirozeně variabilní (záleží na použitých materiálech, velikosti koupelny a mnoha dalších faktorech).

Rekonstrukce zděných koupelen

Rekonstrukce nebo novostavba zděné koupelny

Bude zachován původní půdorys a obvodové zdivo. Rozsah prací odpovídá koupelnám, které se nacházejí ve starších cihlových či panelových domech. (koupelnu netvoří prefabrikované umakartové jádro). Plánujete rekonstrukci zděné nebo výstavbu nové zděné  koupelny? Nabízíme Vám profesionální provedení na klíč prostřednictvím dlouhodobě ověřené stavební firmy. A za pro mnohé překvapivě velmi příznivou cenu. Podle rozsahu rekonstrukce se doba rekonstrukce pohybuje mezi 10 a 15 dny. Cena je přirozeně variabilní (záleží na použitých materiálech, velikosti koupelny a mnoha dalších faktorech).

Kuchyně na míru

Kuchyně na míru

Námi nabízené zakázkové kuchyně jsou vždy vyráběny na základě individuálních potřeb a možností zákazníka. Nabízíme kuchyně ve škále od "ekonomické třídy" až po luxusní kuchyně z masivu či exotického dřeva. Samozřejmostí je vypracování grafického návrhu, který se po podpisu smlouvy s klientem případně ještě upravuje, až do finální verze se kterou je spokojen. Ke každé zakázce máme osobní přístup, který umožňuje realizovat kuchyň skutečně na míru. Výběr elektrospotřebičů je samozřejmě čistě na Vás, v případě zájmu je dle Vašeho přání dodáme a nainstalujeme.

Montážní práce - SAPHO KOUPELNY BRNO

Nabízíme Vám odbornou montáž sanitární techniky

Nabízíme Vám odbornou montáž hydromasážních van, sprchových zástěn, van, sanitární keramiky, koupelnového nábytku, vodovodních baterií a další sanitární techniky v Brně a okolí. Na námi dodávané zboží a montážní práce je držena samozřejmě patřičná záruka.

Reference - realizace a rekonstrukce koupelen a bytových jader Brno

Vybrali jsme pro Vás několik fotografií ze stavebních realizací

Na tomto místě můžete vidět ukázky stavebních realizací na klíč provedených naší firmou - realizační sekcí KOUPELKA


eBRÁNA webarchitect