Koupelnové studio Brno

Koupelka s.r.o., specialista na SAPHO KOUPELNY


Nově budované koupelnové studio  (o ploše 80m² + sklad) s prezentací značkového vybavení koupelen se nachází blízko centra Brna s výborným dosahem autem i MHD.

Parkování je pro naše zákazníky zdarma
přímo před prodejnou na ulici nebo na blízkém parkovišti před poštou. Možnost snadného dosahu pěšky od stanice Husitská - tramvaj č.1, 6, autobus 44, 53, 84 a trolejbus 30 (cca 150m pěšky).

Profesionální tým

Všichni zaměstnanci Koupelka s.r.o. Brno, specialista na SAPHO KOUPELNY mají min. středoškolské vzdělání v oboru Pozemní stavitelství, TZB. Tým se neustále vzdělává a pracuje na svých profesních kvalitách. Tým zajišťující činnosti sekce REALIZACE-KOUPELKA tvoří prověření a spolehliví pracovníci, kteří jsou zárukou precizně odvedené práce ve stanovené vysoké kvalitě a termínech.

Individuální přístup k zákazníkovi

Tyto čtyři slova pro nás nejsou frází, ale mottem. uvědomujeme si, že každý rozumný člověk chce své prostředky investovat rozumně a s maximálním efektem. Zaručujeme Vám, že my se snažíme nabídnou nejlepší řešení, ne nejdražší řešení, které je možná pro nás krátkodobě výhodnější.eBRÁNA webarchitect